Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej » Aktualności » KAMPANIA ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2018

KAMPANIA ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2018

KAMPANIA ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2018

W dniu 22 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej w Malanowie ul. Parkowa podczas „Poranka profilaktycznego” podsumowano pierwszy etap kampanii trwającej od1 kwietnia do 30 czerwca, w tym okresie odbył się konkurs plastyczno-literacki „AUTOPORTRET”. Zadaniem konkursu było wykonanie pracy plastycznej lub literackiej obrazującej lub opisującej swoją osobę.

Prace przygotowane przez uczniów zostały ocenione przez członków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Malanowie i wysłane do organizatorów kampanii Stowarzyszenia Producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu.

Wśród wyróżnionych przez organizatorów Kampanii znalazły się: Monika Ogrodowczyk, Kinga Dzwoniarek, które zostały nagrodzone książką pt.„Duża kieszeń na kłopoty” i dyplomem.

 

Natomiast członkowie Gminnej Komisji wyróżnili:

Monikę Ogrodowczyk, Julitę Borowską, Kingę Dzwoniarek, Julię Jafra, Joannę Stefaniak.

Wyróżnieni otrzymali dyplom i upominki.

 

W podziękowaniu za zaangażowanie i pomoc w realizacji kampanii pełnomocnik Wójta ds. profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych wręczyła na ręce dyrektora szkoły Pani Krystyny Sobczak certyfikat wydany przez organizatorów Kampanii i Wójta Gminy Malanów.

 

Alicja Maciejewska

 

Zamieściła: K.M.


Pozostałe aktualności